14 خرداد سالگرد رحلت امام خمینی(ره) تسلیت باد.

14 خردادماه، سالروز رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر فرا می‌رسد و آرمان‌های بلند آن مرد الهی و مطهر، همچون خورشیدی در آسمان جان‌ها تلألو می‌گیرد.

حضرت امام خمینی(ره) به اسلام عزت بخشید و پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد، ملت ایران را از اسارت بیگانگان نجات داد و به آنان غرور و شخصیت و خودباوری بخشید و امید را در دل‌های ملل تحت ستم جهان زنده کرد.

در حالی که همه قدرت‌های مستکبر و شیاطین دنیا در صدد منزوی کردن دین و معنویت و ارزش‌های اخلاقی بودند، حضرت امام خمینی(ره) با ایجاد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با تکیه بر اسلام ناب محمدی(ص) فضایل اخلاقی و معنوی را احیاء کرد و جان دوباره بخشید.

نقش بنیانگذار جمهوری اسلامی در پیروزی ملت رشید ایران آنچنان رفیع و استوار است که به فرموده مقام معظم رهبری «این انقلاب بی‌نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست». حضرت امام خمینی‌(ره) عبد صالحی بود که با رهبری و هدایت انقلاب عظیم امت خداجوی ایران اسلامی رسالت تاریخی خود را به انجام رساند‌ و زمینه‌ساز انقلاب جهانی آخرین حجت حق، حضرت ولی عصر(عج) بر روی کره خاکی گردید.

فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بر دوستدارانش تسلیت باد.

/ 1 نظر / 18 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐────────────────────────────────────┌ │ امام حسين عليه السلام فرمودند: │ │ خوی نيك خطا را ذوب می كند آن چنان كه خورشيد يخ را ذوب می كند.│ │ اصول كافی، جلد 2، باب حسن خلق، حدیث 7 │ ┘────────────────────────────────────└