شعرو عکسهای غمگین

بیش از 12 تن طی روز گذشته (سه شنبه) در امارات متحده عربی به دین مبین اسلام مشرف شدند.

به گزارش شفقنا به نقل از ایسنا، طی روز گذشته دست کم 12 تن از اتباع کشورهای مختلف آسیایی در شهر زاید از مناطق غربی امارات به دین مبین اسلام مشرف شدند.

این افراد تازه مسلمان شده از کشورهای شرق آسیایی می باشند که برنامه هایی ویژه‌ایی از جمله آموزش تعالیم اسلامی، آموزش زبان عربی، آموزش قرآن کریم و برنامه‌های سفرهای زیارتی برای این افراد برگزار خواهد شد.

 

 

آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که اساس دین اسلام چیه؟
آیا به نظر شما اساس دین اسلام،ایمان به وجود و قدرت خداست؟آیا اساسش ایمان به پیغمبران هست؟آیا اساس دین نماز و عبادت هست؟ آیا اساس دین ایمان به قیامت هست؟ وخیلی از این نوع اساس ها... آیا به نظر شما این ها اساس و پایه دین اسلام هست؟
اگر این چیز ها برای شما اساس دین اسلام بوده است در نظرتان،پس به این سوالات نیز پاسخ دهید!

  • کدوم مسلمانی از ابلیس بیشتر خدارو میشناسه و هم به وجودش ایمان داره و هم قدرتش رو میدونه؟ ابلیس آنچنان خدارو میشناخت که میگفت( فَبِعِزَّتِکَ » به عزت خودت قسم)
  • کدام مسلمانی بهتر و دقیقتر از ابلیس تمام پیغمبران را میشناسد؟ ابلیس از آن جهت همه پیغمبران و ائمه و مومنان را میشناسد که بایستی تمام سعی خود را کند تا راهی برای نفوذ پیدا کند...
  • کدام مسلمانی،بیشتر از ابلیس نماز خوانده و عبادت کرده است؟
  • کدام مسلمانی بیشتر از ابلیس ایمان به روز قیامت دارد؟ ابلیس به خدا وند گفت ( فانظرنی الی یوم یبعثون » خدایا مرا تا روز قیامت فرصتم ده)

پس به این نتیجه میرسیم که شیطان یک مسلمان واقعی میباشد که باید به عنوان فقیه از او تقلید کرد.. اگر اینها اساس دین اسلام باشند... اما اینطور نیست خود قران میفرماید که شیطان یک کافر میباشد.(و کان من الکافرین)

اساس دین اسلام این ها نیست.به عبارتی دانستن تنها اساس اسلام نیست.بلکه در اصل اساس اسلام همانطور که در اسمش وجود دارد تسلیم میباشد.این یعنی اگر راه حقی را شناختیم بایستی تسلیم آن راه بشویم.نه اینکه مانند ابلیس بخاطر غرور خود و هوی و هوس های مادی خودمان این راه حق را نادیده بگیریم.

پس اینکه قران میفرماید،که اعمال کافران مانند مشتی از خاکستر میباشد که در صحرا در داخل باد های شدید قرار گرفته است و یا میفرماید اعمال آنها مانند سرابی است که آنها احساس میکنند که این سراب آب واقعی میباشد اما خیالی بیش نیست(فکر میکنند که اعمال آنها همه کار های خوب میباشد).همه این ها درباره انسان هایی میباشد که حقیقت بر ان ها عرضه شده و در عین حال در مقابل حقیقت ایستاده اند

نوشته شده در ساعت توسط مدیر |

Design By : Mihantheme